PANNENKOEKEN BAKKEN GIESSENSE JAARMARKT

Gepubliceerd door Stichting Sport en Spel op

Tijdens de Giessense markt zijn een aantal vrijwilligers weer 2 dagen heel enthousiast aan het pannenkoeken bakken geweest. Hun kraam heeft weer een heel mooi bedrag opgebracht voor onze Stichting. Bakkers en helpers heel erg bedankt voor jullie inzet!

Categorieën: Nieuws

1 reactie

israel night club - נערות ליווי בראשון לציון vip · 24 november 2022 op 23:51

The next time I read a blog, I hope that it doesnt fail me just as much as this one. I mean, Yes, it was my choice to read through, but I actually thought youd have something interesting to say. All I hear is a bunch of complaining about something that you could possibly fix if you werent too busy searching for attention.

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *